Menu Admin per Menu (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Operations
ca: Operacions

en: Administration
ca: Administració

en: list links
ca: llista els enllaços

en: add link
ca: afegeix un enllaç
