Menu Admin per Menu (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Operations
cs: Operace

en: Administration
cs: Administrace

en: list links
cs: seznam odkazů

en: add link
cs: přidat odkaz
