Menu Admin per Menu (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Title
hr: Naslov

en: Operations
hr: Operacije

en: Administration
hr: Administracija

en: list links
hr: prikaži linkove

en: add link
hr: dodaj link
