Menu Admin per Menu (7.x-1.0-beta1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: list links
km: រាយ​តំណ

en: add link
km: បន្ថែម​តំណ
