Menu Admin per Menu (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Title
lv: Virsraksts

en: Operations
lv: Operācijas

en: Administration
lv: Administrēšana

en: list links
lv: saišu saraksts

en: add link
lv: pievienot saiti
