Menu Admin per Menu (7.x-1.0-beta1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Operations
nl: Handelingen

en: Administration
nl: Beheer

en: list links
nl: links weergeven

en: add link
nl: link toevoegen
