Menu Admin per Menu (7.x-1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Operations
pl: Czynności

en: Administration
pl: Zarządzanie

en: list links
pl: wypisz odnośniki

en: add link
pl: dodaj odnośnik
