Menu Admin per Menu (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Title
pt: Título

en: Operations
pt: Operações

en: Administration
pt: Administração

en: list links
pt: listar ligações

en: add link
pt: adicionar ligação
