Menu Admin per Menu (7.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Administration
ta: மேலாண்மை

en: list links
ta: சுட்டிகளை பட்டியலிடு

en: add link
ta: சுட்டியை இணை
