Menu Admin per Menu (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Operations
uk: Дії

en: Administration
uk: Керування

en: list links
uk: список посилань

en: add link
uk: додати посилання
