Menu Admin per Menu (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Operations
et: Toimingud

en: Administration
et: Haldus

en: list links
et: linkide nimekiri

en: add link
et: lisa link
