Menu Admin per Menu (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Operations
it: Operazioni

en: Administration
it: Amministrazione

en: list links
it: elenca le voci del menu

en: add link
it: aggiungi link
