Menu Admin per Menu (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Operations
ja: 操作

en: Administration
ja: 管理

en: list links
ja: リンク一覧

en: add link
ja: リンクを追加
