Menu Admin per Menu (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Administration
lt: Administravimas

en: list links
lt: rikiuoti nuorodas

en: add link
lt: pridėti nuorodą
