Menu Admin per Menu (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Operations
oc: Accions

en: Administration
oc: Administracion

en: list links
oc: far la lista dels ligams

en: add link
oc: apondre un ligam
