Menu Admin per Menu (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Administration
ro: Administrare

en: list links
ro: listare legături

en: add link
ro: adăugare legătură
