Menu Admin per Menu (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Operations
tr: İşlemler

en: Administration
tr: Yönetim

en: list links
tr: bağlantıları listele

en: add link
tr: bağlantı ekle
