Menu Admin per Menu (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Operations
uk: Операції

en: Administration
uk: Адміністрування

en: list links
uk: показати список посилань

en: add link
uk: додати посилання
