Menu Admin per Menu (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Operations
vi: Thao tác

en: Administration
vi: Quản lý

en: list links
vi: các liên kết

en: add link
vi: thêm liên kết
