Menu Admin per Menu (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Operations
be: Аперацыі

en: Administration
be: Кіраванне

en: list links
be: спіс спасылак

en: add link
be: дадаць спасылку
