Menu Admin per Menu (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Administration
el: Διαχείριση

en: list links
el: λίστα στοιχείων

en: add link
el: προσθήκη στοιχείου
