Menu Admin per Menu (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Operations
eo: Operacioj

en: Administration
eo: Administrado

en: list links
eo: listigu ligilojn

en: add link
eo: aldonu ligilon
