Menu Admin per Menu (7.x-1.1) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Administration
fi: Ylläpito

en: list links
fi: listaa linkit

en: add link
fi: lisää linkki
