Menu Admin per Menu (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Title
gl: Título

en: Operations
gl: Operacións

en: Administration
gl: Administración

en: list links
gl: mostrar enlaces

en: add link
gl: engadir enlace
