Menu Admin per Menu (7.x-1.1) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Administration
he: ניהול

en: list links
he: הצגת קישורים

en: add link
he: הוספת קישור
