Menu Admin per Menu (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Operations
hu: Műveletek

en: Administration
hu: Adminisztráció

en: list links
hu: hivatkozások listázása

en: add link
hu: hivatkozás hozzáadása

en: Allows to give roles per menu admin permissions without giving them full administer menu permission.
hu: Lehetővé teszi, hogy az egyes menüket külön-külön adminisztrálhassák bizonyos szerepkörök anélkül, hogy a webhely teljes menükezeléséhez hozzáférést nyernének.
