Menu Admin per Menu (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Operations
jv: Operasi

en: Administration
jv: Pengelolaan

en: list links
jv: daftar pranala

en: add link
jv: tambah pranala
