Menu Admin per Menu (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Operations
pl: Operacje

en: Administration
pl: Administracja

en: list links
pl: wyświetl odnośniki

en: add link
pl: dodaj link
