Menu Admin per Menu (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Operations
ru: Операции

en: Administration
ru: Администрирование

en: list links
ru: список ссылок

en: add link
ru: добавить ссылку
