Menu Admin per Menu (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Operations
sk: Operácie

en: Administration
sk: Administrácia

en: list links
sk: zobraziť odkazy

en: add link
sk: pridať odkaz
