Menu Admin per Menu (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: list links
bo: སྦྲེལ་ཐག་སྟོན་པ

en: add link
bo: སྦྲེལ་ཐག་ཁ་སྣོན
