Menu Admin per Menu (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Title
id: Judul

en: Operations
id: Operasi

en: Administration
id: Administrasi

en: list links
id: daftar pranala

en: add link
id: tambah tautan
