Menu Attach Block (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: More
ar: المزيد

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Horizontal
ar: أفقي

en: Vertical
ar: عمودي

en: Block
ar: الصندوق
