Menu Attach Block (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: More
cs: Více

en: - None -
cs: - Nic -

en: Horizontal
cs: Vodorovný

en: Vertical
cs: Svislý

en: Block
cs: Blok
