Menu Attach Block (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: More
da: Mere

en: - None -
da: - Ingen -

en: Horizontal
da: Horisontal

en: Vertical
da: Vertikal

en: Block
da: Blok
