Menu Attach Block (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: More
fa: بیشتر

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Horizontal
fa: افقی

en: Vertical
fa: عمودی

en: Block
fa: بلوک
