Menu Attach Block (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: More
he: עוד

en: - None -
he: - ללא -

en: Horizontal
he: אופקי

en: Vertical
he: אנכי

en: Block
he: בלוק
