Menu Attach Block (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: More
jv: Lengkapé

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Horizontal
jv: Horisontal

en: Vertical
jv: Vertikal

en: Block
jv: Blok
