Menu Attach Block (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: More
ka: მეტი

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Horizontal
ka: ჰორიზონტალური

en: Vertical
ka: ვერტიკალური

en: Block
ka: ბლოკი
