Menu Attach Block (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: More
lt: Daugiau

en: - None -
lt: - Joks -

en: Horizontal
lt: Horizontalus

en: Vertical
lt: Vertikalus

en: Block
lt: Blokas
