Menu Attach Block (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: More
nl: Meer

en: - None -
nl: - Geen -

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: Vertical
nl: Verticaal

en: Block
nl: Blok
