Menu Attach Block (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: More
ru: Ещё

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Horizontal
ru: Горизонтально

en: Vertical
ru: Вертикально

en: Block
ru: Блок

en: Menu orientation
ru: Ориентация меню
