Menu Attach Block (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: More
ta: மேலும்

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Horizontal
ta: கிடைநிலை

en: Vertical
ta: செங்குத்து

en: Block
ta: பெட்டி
