Menu Attach Block (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: More
cy: Mwy

en: - None -
cy: - Dim -

en: Horizontal
cy: Llorweddol

en: Vertical
cy: Fertigol

en: Block
cy: Bloc
