Menu Attach Block (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: More
et: Veel

en: - None -
et: - Puudub -

en: Horizontal
et: Horisontaalne

en: Vertical
et: Vertikaalne

en: Block
et: Plokk
