Menu Attach Block (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: More
is: Meira

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Horizontal
is: Lárétt

en: Vertical
is: Lóðrétt

en: Block
is: Blokk
