Menu Attach Block (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: More
uk: Ще

en: - None -
uk: - Немає -

en: Horizontal
uk: Горизонтально

en: Vertical
uk: Вертикально

en: Block
uk: Блок

en: Menu orientation
uk: Орієнтація меню
