Menu Attach Block (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: More
vi: Thêm

en: - None -
vi: - Không -

en: Horizontal
vi: Ngang

en: Vertical
vi: Dọc

en: Block
vi: Khối
