Menu Attach Block (7.x-1.11) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: More
fi: Lisää

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Horizontal
fi: Vaakasuora

en: Vertical
fi: Pystysuora

en: Block
fi: Lohko
