Menu Attach Block (7.x-1.11) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: More
hi: अधिक

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Horizontal
hi: क्षैतिज

en: Vertical
hi: ऊर्ध्वाधर

en: Block
hi: ब्लॉक
